724 888 988 Po-Pá 8.00 - 16.30 hod.

O nás

Internetový obchod ABSOLUT-ELEKTRO.cz je provozován zavedeným velkoobchodem domácích spotřebičů s celostátní působností FAVIA s.r.o.

Nabízený sortiment

Základ sortimentní nabídky firmy tvoří vestavné i volně stojící spotřebiče značek  FAGOR,  MORA, ELECTROLUX,  ZANUSSI, AEG, WHIRLPOOL, GORENJE, ELICA, BAUMATIC, BOSCH, SIEMENS, AMICA, INDESIT, BEKO, PHILCO, HAIER, CATLER… Díky šíři nabízeného sortimentu a kvalitě poskytovaných služeb patří skupina, jejíž je ABSOLUT-ELEKTRO.cz součástí k největším distributorům vestavných spotřebičů  na českém trhu. Dalším segmentem je elektronika, kde se zaměřujeme na autorizovaný prodej techniky značek SAMSUNG, PANASONIC, SONY, PHILIPS, LG, SENCOR, TOSHIBA, GRUNDIG... V neposlední řadě zahradní technika a nářadí značek BOSCH, FIELDMANN...

Prodejní místa

Za dobu své působnosti firma vybudovala tři obchodní pobočky - Praha-západ (Jesenice), Plzeň a Pardubice. Ve všech těchto prodejních místech je zákazníkům k dispozici vzorková prodejna a dobře zásobený velkoobchodní sklad. Každé prodejní místo disponuje vlastní dopravou, prostřednictvím které zajišťuje rozvoz zboží až ke svým zákazníkům. V ostatních regionech republiky působí firma prostřednictvím svých obchodních zástupců.

Servis

Provozovatel internetového obchodu Absolutelektro je gestorem servisu FAGOR pro Prahu a střední Čechy. Prostřednictvím vlastních i smluvních servisních pracovníků zajišťuje uvedení spotřebičů do provozu, záruční i pozáruční servis. Disponujeme rovněž velmi dobře zásobeným skladem náhradních dílů ke spotřebičům Fagor. Jako přímý dovozce spotřebičů ELICA a dřezů ELLECI zajišťujeme servis rovněž těchto výrobků pro celém území ČR.

Cílem firmy je poskytovat svým zákazníkům stoprocentní služby. Tuto snahu vystihuje i firemní motto, které zní:

ABSOLUT-ELEKTRO.cz - ověřená kvalita zboží i služeb